NAL Supplemental 2021 Order/Results
See Eligibilityfor available and ineligible players
April Supplemental
3rd Tuesday of April
Round 38
1. 8) Bob............77 Huascar Ynoa P Atl
2. 9) Russ...........83 Taylor Widener P Ari
3. 2) Reede.........437 Josh Harrison 2B Was
4. 10) Andy M........78 Jeff Hoffman P Cin
5. 1) Lou..........1685 Jackie Bradley OF Mil
6. 5) Bill..........731 Travis Shaw 3B Mil
7. 4) Steve/Matt....732 Tyler Naquin OF Cin
8. 7) Daniel........599 Justin Williams OF StL
9. 12) Andy C.......606 Billy McKinney OF Mil
10. 6) Peter........734 Aaron Sanchez P SF
11. 3) Brian.........93 Sean Newcomb P Atl
12. 11) Ari.........713 C.J. Cron 1B Col
Round 39
1. 8) Bob..........4037 Camilo Doval SR SF
2. 9) Russ..........105 Carson Fulmer P Cin
3. 2) Reede.........695 Miguel Vargas 3B LAD
4. 1) Lou...........250 Yoan Lopez SR Ari
5. 10) Andy M.......295 J.P. Feyereisen SR Mil
6. 5) Bill..........277 Sam Coonrod SR Phi
7. 4) Steve/Matt....630 Luis Matos OF SF
8. 7) Daniel.......384 Dom Nunez C Col
9. 6) Peter...306 Kyle Crick RP Pitt
10. 12) Andy C......438 Josh VanMeter 2B AZ
11. 3) Brian........608 Hedbert Perez OF Mil
12. 11) Ari........4074 Jose Alvarez SR SF
May Supplemental
4th Tuesday of May
Round 40
1. 10) Andy M.......125 Cole Irvin P Oak
2. 4) Matt/Stephen..177 Roansy Contreras P Pit
3. 12) Andy C.......583 Guillermo Heredia OF Atl
4. 9) Russ...........34 Austin Voth P Was
5. 2) Reede........4173 Cody Poteet P Mia
6. 7) Daniel........743 Jake Marisnick OF ChN
7. 11) Ari..........722 Cristian Hernandez SS ChN
8. 1) Lou...........411 Matt Beaty 1B LAD
9. 8) Robert.......4150 Nick Maton SS Phi
10. 3) Brian........480 Jordan Walker 3B StL
11. 5) Bill.........4009 Michael Harris OF Atl
12. 6) Peter........750 Shane Greene SR Atl
Round 41
1. 10) Andy M.......584 Steven Duggar OF SF
2. 4) Matt/Stephen..167 Cade Cavalli P Was
3. 12) Andy C...102 Eric Lauer P Mil
4. 9) Russ..........4164 Miguel Diaz P SD
5. 11) Ari ....... 697 Kyle Harrison SP SF
6. 7) Daniel...4107 Rex Brothers SR CHN
7. 2) Reede...4042 Eric Sogard 2B ChN
8. 1) Lou.....681 Ryan Pepiot SP LAD
9. 8) Robert....4085 Anthony Bender RP MIA
10. 3) Brian....4187 Josh Reddick OF Ari
11. 5) Bill......309 Josh Sborz SR Tex
12. 6) Peter ......4185 Tommy Nance P CHC
July Supplemental
Round 42
1. 3) Brian.......4196 Patrick Wisdom 3B Ch
(from 4) Steve/Matt)
2. 7) Daniel......4162 Jake Eder P Mia
3. 10) Andy M......161 Vladimir Gutierrez P Cin
4. 1) Lou.........4128 Zach Thompson P Mia
5. 11) Ari.........311 Ranger Suarez SR Phi
6. 2) Reede........152 Kyle Muller P Atl
7. 9) Russ..........81 Duane Underwood P Pit
8. 12) Andy C.....4076 Sammy Long P SF
9. 8) Robert.......132 Phil Bickford P LAD
10. 3) Brian......4205 Dominic Leone SR SF
11. 6) Peter......4193 Tylor Megill P NYN
12. 5) Bill.......4143 Jace Peterson OF Mil
Round 43
1. 4) Matt/Steve...654 Diego Cartaya C LAD
2. 7) Daniel.......476 Brett Baty 3B NYM
3. 10) Andy M......339 Art Warren P Cin
4. 11) Ari........4238 Jake Cousins SR Mil
5. 1) Lou........4214 Joe Gray OF Mil
6. 2) Reede.... 329 John Brebbia SR SF
7. 12) Andy C....4243 Miguel Sanchez SR Mil
8. 9) Russ .....4152 Sandy Leon C Mia
9. 8) Robert .. 595 Abraham Almonte OF ATL
10. 3) Brian.... 634 Seth Beer "OF" Ari
11. 6) Peter.... 385 Tres Barrera C Nats
12. 5) Bill........1693 Ben Gamel OF Pit
August Supplemental
Round 44
1. 4) Matt/Steve...4264 Henry Davis C Pit
2. 7) Daniel ......4265 Jordan Lawlar SS Ari
3. 10) Andy M..... 4272 Kahill Watson SS Mia
4. 9) Russ ....... 4267 Kumar Rocker P (NYN)
5. 11) Ari.........4135 Connor Joe 1B Col
6. 12) Andy C......4266 Benny Montgomery OF Col
7. 1) Lou..........4195 Rafael Ortega OF ChN
8. 8) Robert.......4159 Zack Littell P SF
9. 2) Reede........4273 Matt McLain SS Cin
10. 3) Brian........211 Luke Jackson SR Atl
11. 6) Peter........737 Cole Hamels P LAD
12. 5) Bill.........568 Lewis Brinson OF Mia
Round 45
1. 4) Matt/Steve....668 Shea Langeliers C Atl
2. 7) Daniel ......165 Bobby Miller P LAD
3. 10) Andy M.....4270 Will Bednar P SF
4. 9) Russ 4269 Andrew Painter
5. 12) Andy C......4067 Brad Boxberger SR Mil
6. 11) Ari ............ 4268 Brady House SS Wash
7. 8) Robert........ 155 Justin Steele P CHC
8. 1) Lou.....477 Mark Vientos 3B NYM
9. 3) Brian 587 Yadiel Hernandez OF Was
10. 2) Reede 4239 Jesse Chavez P Atl
11. 6) Peter 301 Drew Smith SER NYM
12. 5) Bill 4248 Andres Machado SR Was