NAIL Supplemental 2003 Results
May Supplemental
> Round 36>
1. 4) Mason 780 Lopez,Ro (Bal);
2. 3) Vreeland 605 Crawford,Ca (TB)
3. 10) Sal 68 Calvin Maduro
4. 2) Brad 345 Geronimo Gil
5. 7) Jim 232 James,De
6. 8) Andy 102 Rick Bauer
7. 6) Jody 363 Joe Lawrence
8. 5) Ron 149 Seth Greisinger
9. 11) CPP 117 Hi. Irabu
10. 1) Bob 381 Randall Simon
11. 12) Turner 782 Mike Porzio
12. 9) Murphy 614 James Baldwin
>
Round 37
13. 4) Mason 41 Rob Bell
14. 2) Brad 175 Kris Honel
15. 3) Vreeland 66 Gary Glover
16. 7) Jim 350 Wilson,To
17. 2) Brad 279 LaTroy Hawkins
18. 6) Jody 575 Dustan Mohr
19. 8) Andy 132 Tony Fiore
20. 11) CPP 711 Rey Sanchez
21. 5) Ron 136 Travis Harper
22. 12) Turner 224 Justin Miller
23. 1) Bob 144 Wilson Alvarez
24. 9) Murphy 96 Sun-Woo Kim
>
Round 38
25. 4) Mason 561 Jacob Cruz
26. 3) Vreeland 667 Mike Smith, SP, Tor
27. 10) Sal 584 Brandon Berger
28. 2) Brad 559 Wendell Magee
29. 7) Jim 120 Scott Eyre
30. 8) Andy 293 Felix Heredia
31. 6) Jody xxx Jose Lopez, ss, Sea
32. 5) Ron 127 Adam Bernero
33. 11) CPP 705 Steve Woodard
34. 1) Bob 729 A.J. Hinch
35. 12) Turner Alexis Gomez, CF, KansasCity Royals
36. 9) Murphy 342 Bobby Estalella
July Supplemental
Round 39
1. 11) Eggs 142) Jeremi Gonzalez TB
2. 7) Dick 565 Tyner, Ja OF TB
3. 10) Sal 586 DaVanon, Je OF Ana
4. 2) Brad 4045 Young, De OF TB
5. 12) Derek 4050 Aubrey, Mi 1B Cle
6. 9) Brian M 585 Matos, Luis OF Bal
7. 4) Mike M 4046 Sleeth,Ky P Det
8. 3) Mike V 759 Blackley
9. 5) Ron 653 Loewen P Bal
10. 1) Bob 186 Matt Roney P Det
11. 8) Andy 4033 Boyd
12. 6) Jody 161 Javier Lopez
Round 40
1. 11) Eggs 783 Nakamaura,Mi
2. 7) Dick 218 Ramos, Ma P Tex
3. 12) Derek 419 Warren Morris 2B Det
4. 2) Brad 4003 Johnson OF Tor
5. 10) Sal 4051 Hill, Aa SS Tor
6. 9) Brian M 683 Surhoff
7. 3) Mike V 685 Maine
8. 4) Mike M 4047 Lubanski, Ch OF KC
10. 1) Bob 382 Shawn Wooten, 1B, Ana
10. 5) Ron 353 Laker C Cle
11. 8) Andy 111 Kris Wilson
12. 6) Jody ?? Jon Connolly, P, Det
Round 41
1. 11) Eggs 181 Cruceta,Al P Cle
2. 10) Sal (from 7) Dick) 717 LaForest, Pete C TB
3. 10) Sal 4034 Mendez, Carlos 1b Bal
4. 2) Brad 760 Clark OF Tor
5. 12) Derek 4036 Jason Stanford SP Cle
6. 9) Brian M 4066 Jose Lima P KC
7. 4) Mike M 4056 Wood, Ri SS Ana
8. 3) Mike V 152 Riley
9. 5) Ron 188 Henkel P Det
10. 7)Dick (from 1) Bob) 4019 Komine, Sh P Oak
11. 8) Andy Phil Dumatrait
12. 6) Jody 643 Avery
August Supplemental
Round 42
1. 2) Brad 699 Dioner Navarro, C, NYY
2. 7) Dick 363 Quiroz, Gu C TOR
3. 11) CPP 4085 Ramon Nivar, 2B, TEX
4. 10) Sal 507 Adams, Russ SS Tor
5. 12) Derek 422 Mike Fontenot 2B Bal
6. 9) Brian 556 Guiel, Aaron OF KC
7. 5) Ron 285 Danny Kolb SR TEX
8. 4) Mike M 4049 John Danks Tex
9. 8) Andy 4030 Jack Cressend Min
10. 3) Mike V 698 Dallas McPherson Ana
11. 1) Bob 749 Ron Mahay RP, Tx
12. 6) Jody 603 Robb Quinlan Ana
Round 43
1. 2) Brad 4043 Jeremy Reed ChA
2. 7) Dick 215 Rett Johnson Sea
3. 11) CPP 4063 David DeJesus OF KC
4. 12) Derek 4093 David Bush SP Tor
5. 10) Sal 345 Jose Molina C Ana
6. 9) Brian 4053 David Murphy OF Bos
7. 4) Mike M 4060 Maier
8. 5) Ron 154 Grant Balfour P Min
9. 3) Mike V 4018 Joel Zumaya Det
10. 8) Andy 735 Trever Miller Tor
11. 1) Bob 305 Danny Patterson, RP, Det
12. 6) Jody 4037 Fausto Carmona, Cle
Round 44
1. 2) Brad 4023 Ryan Wing, P, CHW
2. 7) Dick 207 Blanton, Joe P OAK
3. 11) CPP 4044 Jason Bourgeois SS Tex
4. 10) Sal 4026 Kevin Witt 1b Det
5. 12) Derek
6. 9) Brian 495 Peralta
7. 5) Ron 301 Eric Eckenstahler
8. 4) Mike M 666 Baldwin
9. 8) Andy 574 Rolls
10. 3) Mike V 4119 Chad Gaudin P TB
11. 1) Bob 676 Jason Kershner
12. 6) Jody 298 Brandon Backe